Zestaw stworzony do pracy w warunkach niedostatecznej widoczności wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Całość wykonana jest z dwóch części, statywu oraz głowicy LED.
kategoria: Maszty oświetleniowe i najaśnice
Zestaw stworzony do pracy w warunkach niedostatecznej widoczności wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Całość wykonana jest z dwóch części - statywu oraz głowicy LED. Dzięki akumulatorom zamontowanym bezpośrednio w naświetlaczu istnieje możliwość przemieszczenia źródła światła osobno - bez statywu. Regulacja kąta świecenia pozwala na oświetlenie całego miejsca pracy. W naświetlaczu zastosowano bardzo dobrej jakości materiały, które przekładają się na jego wytrzymałość. Åadowanie akumulatorów odbywa się za pomocą zasilacza sieciowego lub samochodowego 12V. Dla zwiększenia bezpieczeństwa z tyłu lampy umieszczono diodę ostrzegawczą. W naświetlaczu zastosowano 2 tryby świecenia 50% i 100%.
| WYSOKOŚĆ MIN-MAX | LS 1500-3400 mm/ AIR 1300-2500 mm |
| ZASILANIE | 7,4V 6600 mAh-Li/ ÅADOWARKA 230V ORAZ 12V |
| BARWA ÅšWIATÅA | BIAÅA ZIMNA 6000-6500K |
| STRUMIEŃ ŚWIETLNY | 93lm/W (2800 lm) |
| POBÓR MOCY | 30 W |
| DIODA OSTRZEGAWCZA | CZERWONA, PULSUJÄ„CA Z TYÅU LAMP |
| MATERIAÅ | PLASTIK, STAL, ALUMINIUM |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| WAGA STATYWU/GÅOWICY | LS-6 kg, AIR- 4,2 kg / 1,5 kg |
| CZAS PRACY/ÅADOWANIA | ok. 3h (5600lm)/ ok. 4h |