Zestaw składa się ze statywu oraz dwóch lamp LED zamontowanych w rzędzie, na stalowej poprzeczce. Możliwość regulacji kąta świecenia.
kategoria: Maszty oświetleniowe i najaśnice
Zestaw stworzony do pracy w warunkach niedostatecznej widoczności wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Całość jest wykonana z dwóch części, stojaka oraz dwóch naświetlaczy LED wraz z belką i przewodem zasilającym. Możliwość regulacji kąta świecenia, co pozwala na oświetlenie całego miejsca pracy. Możliwa konfiguracja.
| WYSOKOŚĆ MIN-MAX | 1500-3150 mm |
| ZASILANIE | 230V(220-265)/50Hz |
| BARWA ÅšWIATÅA | BIAÅA ZIMNA 5500-6500K/CIEPÅA 2700K-3000K |
| STRUMIEŃ ŚWIETLNY | 90lm/W (9000lm) |
| POBÓR MOCY | 2x50W |
| TEMPERATURA PRACY | -20 / +40°C |
| MATERIAÅ | TWORZYWO SZTUCZNE, SZKÅO, ALUMINIUM, STAL |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| WAGA | STATYW 6 kg / GÅOWICA 3 kg |
| DÅUGOŚĆ POPRZECZKI | 570 mm |